mediaView interactiveView autoRun pdfView webView

pdfView

CZMI Kiosk pdfView je aplikace na snadné prohlížení PDF na dotykových i nedotykových displejích. Aplikace v základní verzi podporuje zobrazování připravených PDF souborů v definovaném menu/pořadí. V rozšířené verzi můžete sami spravovat obsah prezentace prostřednictvím CMS. PdfView lze spustit i v automatickém režimu, kdy se prezentuje jedno vybrané PDF.

Podívejte se na demo pdfView z 1 souboru PDF

Stránky souboru PDF jsou zobrazovány na obrazovce vedle sebe, nevadí proto, že jsou na rozdíl od vašeho displeje orientovány na výšku. Není nutné mít nainstalovánu žádnou aplikaci jako například Adobe Reader. Prezentace je ovládána dotykem stejně jako jste zvyklí na tabletech nebo mobilních telefonech. K dispozici jsou rovněž navigační šipky a je podporováno také ovládání prostřednictvím klávesnice.

Obsah aplikace pdfView lze jednoduše aktualizovat prostým nakopírování PDF souboru nebo volitelně prostřednictvím CMS (redakčního systému). PdfView lze použít v kombinaci s CZMI Kiosk autorun a s použitím systému CZMI Kiosk Server WatchGuard CMS.

Aplikace je určena pro nonstop provoz. Běží na OS Windows verze XP a vyšší.

Vlastnosti

VýrobceCZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE

Poptejte tento software

Multimedialnikiosky.cz
Člen skupiny CZECH MULTIMEDIA GROUP
CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE DABING.CZ CZECH KIOSK CZECH FILM REKLAMNÍ SPOT.CZ DATABÁZE HLASŮ.CZ MULTIMEDIÁLNÍ KIOSKY.CZ ANALYZER BEZPEČNÁ KOMUNIKACE